Ege bölgesinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

İç Tesisat Görüntüleme Hizmeti

SeeSnake Range Leaflet

İç tesisat kanal görüntüleme

Pis su görüntülemeİç tesisat görüntüleme cihazı

 

Kanal Görüntüleme Teknolojilerinde Lider 

Kanalizasyon –  Kanalları – Temiz ve Atık Su Sistemlerinde İçme suyu,Atık su,Yağmursuyu Kanalizasyon Hat Görüntülenmesi  Hizmeti sunmaktayız

Kanallarda zamanla meydana gelmiş; çökme, çatlak, kırık, delinme, aşınma, erime, tıkanıklık ve imalat esnasında meydana gelmiş hataların en son teknoloji sistemleriyle çözmekteyiz.

Kamera yardımıyla görüntülenmesini sağlamaktayız. Kamera özellikli manevra kabiliyeti sayesinde mükemmel bir görüntüleme işlemi yapmaktadır. 

”Kısaca kanalizasyon hatlarının  çekiyoruz”

Bu görüntüleri bilgisayar yardımıyla kayıt altına almaktadır. 

 

SeeSnake® micro ™ gözlem kameraları duvar boşluklarında, boru içlerinde, elektrik ve mekanik tesisat aralarında, ve aha başka ulaşılması zor yüzlerce karanlık ve gizli alanda olayca gözlem yapabilmenizi sağlar.

Cihaz, standart olarak 17 mm veya 9,5 mm kamera kafalı, 9 etreye kadar uzatılabilen ve 3 metreye kadar su geçirmez 0 cm yarı esnek kablo ile donatılmıştır.

Kamera kafasının ucuna, nesneleri yakalayıp çekebilmek için kanca veya mıknatıs ya da farklı açılardan gözlem yapabilmek için ayna takabilirsiniz.

İnşaat, bakım-onarım, tesisat,ısıtma-soğutma-havalandırma, otomotiv ve bunun gibi sayamadığımız bir çok farklı sektörde çalışan profesyonellere zaman tasarrufu sağlayan küçük ve hafif gözlem kamerası.

Explorer gözlem kamerası

 

MicroEXPLORER™ daha fazla hizmet sunabilmenizi, ulaşılması zor alanları keşfetmenizi ve tanı koymanızı sağlar. Ünite standart olarak otomatik yatay görüntülemeli 17mm kamera kafası, 9 metreye kadar uzatılabilen ve 3 metreye kadar su geçirmez 90 cm yarı esnek kablo ile donatılmıştır. İnşaat, bakım-onarım, tesisat, ısıtma-soğutma-havalandırma, otomotiv ve bunun gibi sayamadığımız bir çok farklı sektörde çalışan profesyonellere zaman tasarrufu sağlayan küçük ve hafif gözlem kamerası.