Ege bölgesinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Mini Kanal Açma Hizmeti

mini-kanal-acma

mini-kanal-acma

HANDMATIC

MİNİ KANAL AÇMA  HANDMATIC

Artık tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo, tıkalı mutfak borusu, tıkalı pis su giderlerini  makine ile evinizde ve iş yerlerinizde tıkalı pis su sorunlarını kırmadan yapınıza ve fayanslara zarar  vermeden tıkanıklık larınızı açıyoruz.

Tıkalı pis giderlerinizi sorunlu olan bölgesini kırmadan tam tıkalı olan yeri açıyoruz, borunun içine kaçmış olan bez, saç kılı, tuvalet kağıdı, ve bunun gibi değişik materyalleri borunun içinden çıkarıyoruz.

Banyoda pis su tesisatlarında bulunan dirseklerden döner tıkanıklarınızı tam olarak yerini açıyoruz.

HandMatic; 75mm’ye kadar kanalları temizlemeye yarayan elektrikli bir yay makinesidir. HandMatic; matkaplı şekilde gönderilebileceği gibi herhangi bir matkap makinesine bağlamadan bağımsız yay ünitesi ile de gönderilebilir. ( İleri ve geri sarabilen )

Bu yay; her türlü engeli ve dirsekleri de içeren tam bir temizlik yapılabilecek kapasitededir. Yay besleme ünitesi, matkabın verdiği harekete göre otomatik olarak ileri geri sarabilecektir.

Yaylar; soğan halkası biçimli bir kafaya sahiptir. Rioned’e ait 10mm’lik özel yay ile kullanım alana göre tüm değişik başlıkları kullanmaya imkân tanır.

Korunmasız çalışmalarda, duvardan ve döşemeden gelebilecek atık ve parçalar düşünülerek yay haznesi kapalı tutulmuştur.

Teknik Veriler:

Motor :230 Volt / 0,63 kw

Ø Boru / Kanal :12mm-75mm

Ø Yay :6-810mm

Yay Uzunluğu :7,5-10m

Yay ile ağırlık :6 kg

Maksimum Ses :84 Dba