Ege bölgesinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

P330 KANAL GÖRÜNTÜLEME

kanal-goruntuleme

Belediyeler, yerleşkeler ve küçük ticari uygulamalar için kolay kullanımlı, tamamen yenilikçi, taşınabilir görüntüleme sistemleri.

The P330 flexiprobe® serisi cihazlar uygulama ve görüntüleme gereksinimlerini uygun bir bütçe ile tam olarak karşılamak amacıyla dizayn edilmiştir.

Genişleme ve Büyüme
Bu sağlam ve kullanımı kolay cihazlar birçok yan aparatlar sayesinde, kullanıcının gereksinimlerini tam anlamıyla karşılayacak konuma getirilebilir.

P330 flexiprobe® serilerinin anahtar parçaları:

Yüksek kaliteli dijital görüntü kaydı, hızlı ve kolay görüntü oynatımı Standart Flash Kart sayesinde görüntüleri uygun şekilde kayıt etme ve kaydedilen görüntüye kolay ulaşım. Ayrıca yüksek hafızası sayesinde 90 dakikaya kadar video kaydı.

Standart sunulan yazılım programı ile kaydedilen görüntüleri kolaylıkla bilgisayara aktarabilme ve bu görüntüleri müşteriye sunulan raporda gösterebilme.

Video çıkış bağlantısı yardımıyla, dışardan kayıt cihazlarına bağlantı.

Sağlam ve su geçirmez kumanda modülü. 6.4″ VGA TFT – LCD ekran yansıma oluşturmadığı için dış ortamlarda bile çok net bir görüntü izlemesi yapılabilir.

Kameranın gövdesi paslanmaz çelikten yapılmıştır ve kameranın çizilmesini, sıcaktan etkilenmesini, su almasını engellemek için iki kat safir cam kullanılmıştır.

İki adet değişebilen kamera opsiyonuna sahiptir: Aydınlatma açık muhafaza ve beyaz LED aydınlatmalı.
Değişik kablo ve makara 100′ (35m) ‘den 500′ (150m)’e kadar, seçenekleri birçok farklı görüntüleme işlemi yapılabilir.

Bütün kameraları, kabloların ve aparatların bütün flexiprobe ürünleri ile uyumlu olmasından dolayı çok kolay bir şekilde yeni ürün konfigürasyonları yaratılabilir ve böylece her bir ürün için yeni bir parçaya ihtiyaç olmaz.

Sonda opsiyonu ile kameranın kanal içindeki yerinin noktasal tespiti Kızaklar ve taşıyıcı yay seçenekleri sayesinde değişik çaptaki borularda ve keskin dönüşlerde kullanılabilir.

Görüntüleme yapılırken aynı zamanda müşteriye sunmak için ses kaydı da yapılabilir ve böylece hem görüntü hem de ses kaydı müşteriye gösterilebilir.

Güç kaynağı: DC araç içi şarj veya AC (ana güç ünitesi veya jeneratör)

Kalibrasyonlu mesafe sayacı