Ege bölgesinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Pis Su Kanal Açma Hizmeti

pis-su-logar-acma

MASTER

Faaliyet Alanlarımız

• Tıkalı kanalizasyon kanallarının kırmadan ve kazmadan açılması, pis su kanallarının temizlenmesi bakım ve onarım işlemleri

• Lavabo, banyo, tuvalet tıkanıklığı giderilmesi işi

• Arıtma tesisi havuzları içlerinin ve cidarlarının temizlenmesi

Devrim niteliğindeki yeni makine sistemlerimizle pis su kanalizasyonlarındaki tıkanıklıkları kırmadan dökmeden açıyoruz.

İç hat temizliği – Banyo, w c  ve lavabo tıkanıklığı, iç hatların her türlü problemi kırmadan ve zarar vermeden son teknolojik makinelerle yapılmaktadır.

İzmir ve çevresinde hizmet veren firmamız pis su kanal tıkanıklıklarını kırıp dökme işlemi olmadan temiz bir şekilde açıyor. Avrupa’dan ithal makinelerimiz yardımıyla bu gibi sorunlarınızı; duvar, fayans kırmadan, çevreye pislik saçmadan hijyenik bir şekilde gideriyoruz.

Allround modelinin daha büyük versiyonudur. Tüm inatçı tıkanıklar; kökler, dışkı, taş ve kireç taşı bu makine ile temizlenebilir. Master, Ø70-250mm çaplı boru ve kanallara kadar etkili temizlik yapabilmektedir.

Yayın, alüminyum yay haznesi içinde korunması temiz bir çalışma alanı yaratmaktadır. 20mm’lik 2 ekstra yay ve haznesi eklenerek toplam maksimum 60m etkili çalışabilmektedir.

Master modelinde, altı standart aksesuar ayrı taşınabilir özel bir metal çanta içerisine paketlenmiş ve montelenmiştir.

Bu yay makinesi, güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Taşınması oldukça kolaydır, kompakt bir dizayna ve ayarlanabilir tutma koluna sahiptir.

Teknik Veriler:

Motor :230 Volt / 0,45 Kw

Ø Boru / Kanal :70mm -250mm

Ø Yay :16-20m

Yay uzunluğu :20m

Yay ile ağırlık :71 kg

Maksimum Ses :76 Dba