Ege bölgesinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Su Tesisatı Elektrikli Test Pompası

su-tesisati-elektrikli-test-pompasi

REMS E-PUSH (115100)

REMS E-Push – Elektrikli basınç deneme pompası

Boru ve tank sistemlerinin sızdırmazlık kontrolleri için, başarısıyla kanıtlanmış güvenilir, elektrikli basınç deneme pompası. Güneş? enerjisi sistemlerinin doldurulmaları için de idealdir.

DENETLEME VE BASINÇ ALANI 60 bar / 6 MPa / 870 psi (Su, ya? ve glikol)

POMPALAMA KAPASiTEli 420 Litre / Saatte

REMS E-Push – Elektrik gücüyle doldurma ve deneme.

60 bar basınca kadar, 1750 Watt Motorlu ve Kendiliğinden emme özelliklidir.

Üniversal kullanım

Kullanma alanları: sıhhi tesisat, kalorifer tesisatları, güneş enerjisi sistemleri ve Sprinkler sistemleri yapaylığı ile basınçlı hava, buhar ve soğutma sistemleri, yağ-devre sistemleri, kazan ve basınç tankları yapay. Güneş enerjisi sistemlerinin doldurulmaları için idealdir.

Yapaylığı ile biçimi

Sağlam, kompakt ve hafif, sadece 13kg ağırlığında. yüksek basınç a karşı dayanıklı yüksek verimli pistonlu pompa. Gliserin maddesi ile doldurulmu? darbe korumayla manometre p ≤ 60 bar/6 MPa/870 psi. Dokuma lamineli yüksek basınç hortumu sayesinde basınç neticelerinin sapmalarına izin verilmemektedir. Emme filtresi ile donatılmış emme hortumu. Emme hortumu ve yüksek basınç hortumu 1/2” basınç bağlantı parçaları p ≤ 60 bar/6 MPa/870 psi manometre ile donatılmıştır ve aksesuar olarak sunulan kapama vanası sayesinde, basınç veya sızdırmazlık denemesi esnasında veya sonrasında, kapama vanası devreye alınmış, esas tertibat gerekmektedir başka görevler için veya hazırlanmış önlenmesi bakımından deneme mahallinden uzakla? tarıyabilir. Ayrıca ince taksimatla manometre göstergesinde basınçlar, p ≤ 16 bar/1,6 MPa/232 psi olarak 0,1 bar basınç deneme kademeleri biçiminde okunmaktadır. Yenice taksimatlarıyla manometre DIN 1988 normuna uygun olup, aksesuar olarak sunulmaktadır.

Yüksek verimli pistonlu pompa

Kapalı yada devresinde çalışan yüksek verimli pistonlu pompa, kendiliğinden emmelidir ve paslanmaz çelikten imal edilmiş ve ayarlanmaya karşı mukavemetli pistonla donatılmıştır. başarısıyla kanıtlanmış güçlü kondansatörlü motor 1750 W, çok güçlüdür ve hızlı çalışmaktadır. 7 litre/dakika yüksek pompalama gücü. 60 bar/6 MPa/870 psi basıç a kadar basınç ve sızdırmazlık denemeleri yapılabilir.

Teslimat kapsamlı

REMS E-Push. Manometreli elektrikli basnç deneme pompası p ≤ 60 bar/6 MPa/870 psi, boru sistemlerinin basnç ve sızdırmazlık denemeleri için ve 60 bar/6 MPa/870 psi, depo ve tank sistemlerinin basnç ve sızdırmazlık denemeleri için. Pompa kysmy 230 V 50 Hz, 1750 W gücünde kondansatörlü motor ile donatılmıştır. 1,5 metre emme hortumu ile 1/2″ bağlantı 1.5 metre yüksek basınç hortumu ile 1/2” bağlantı Karton kutu içerisinde.

Ağırlığı yanlızca 13 kg., kolay taşınabilir

Kapalı yağ havuzunda çalışan yüksek randımanlı pistonlu pompa,

Kendinden emmeli, paslanmaz çelikten, aşınmaya dayanıklı basınç pistonu

Çekim gücü yüksek kondansatör motor, 1750 Watt

Dakikada 7 litrelik yüksek pompalama kapasitesi

Gliserinle doldurulmu?, darbe korumalı manometre

Doku beslemeli yüksek basınç hortumu hatasız ölçüm sağlamaktadır

1/2″ bağlantılı filtreli emme hortumu 1.5 Metre

1/2″ bağlantılı yüksek basınç hortumu 1.5 Metre